Moje jméno je Lis.
Hlas oplatím, stačí jen hlásnout a písnout mi (tady mi napište)

Pozastavuju blog do 1.8.

více informaví o pozastavení TADY


Nevíš co poslouchat??? tak si zapni radio Justin Bieber TADY

O pepíčkovi

17. června 2011 v 14:08 | Lis |  Vtipy
Je to trošku sprostý ale jsou to super vtipy!
Přijde nový žák a jmenuje se Pepíček Měkunda,paní učitelka řekne sedni si támhle vedle Mařenky,sedne si a po chvilce se Mařenka přihlásí a říká,,paní učitelko Mě-kunda smrdí" a paní učitelka odpoví,, z toho si nic nedělej mě taky.

Maminka se ptá pepíčka: Pepíčku proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy? Pepíček na to: Protože nemám plešatou pastelku....

Pepíčku netahej dědečka za ty vousy a vůbec zavři tu rakev!

Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

Paní učitelka zadala dětem úkol, aby složily nějakou básničku. Protože si však byla vědoma toho, že Pepíček je známý sprosťák, určila, že v básni musí být slova: zahrada, rýč a jáma. "Na taková slova Pepíček určitě nic sprostého vymyslet nedokáže," myslela si. Druhý den ve škole je mezi jinými vyvolán též Pepíček a spustí: "Máme na zahradě jamku, a v ní taťka š*ká mamku. A já stojím u rýče. K*rva! To mám rodiče!"

Pepíček píše z tábora:Je mi tu dobře pořád jím a odpočívám PS. Co je to epidemie?

Pepíček si hraje v pokojíčku s mašinkama a jeho maminka je v kuchyni a slyší pepíčka. Malí blbci nastupujte předními dveřmi a velký zádnímy maminka ho uslyšela a řekla,Pepíčku jestly budeš mluvit sprostě tak budeš půl hodiny klečet v koutu. A znova pepíček řekl malí blbci předními a velcí blbci zadními dveřmi a maminka řekla tak a už toho mám dost pojď si kleknout do rohu. Po půl hodině maminka řekne tak byl jsi hodný můžeš si jít znova hrát a Pepíček znova řekne, malý blbci předními a velcí zadními a kvůli tý Pí*e v Kuchyni máme půl hodiny zpoždění

Pepíček se ptá babičky: babi co je to milenec ? ..Milenec?Milenec ?! vykřikne babička běží ke skříni, otevře a vypadne kostra .

Pepíček dostane ve škole jedničku a ptá se maminky: Maminko, můžu jít ven?? Maminka: Ano,Pepíčku ale nechoď pod sousedovo okno....Pepíček neposlechne,jde pod sousedovo okno a tam sylší: Já já já jenom já....zapamtuje si to a jde domů....druhý den dostane také jedničku a ptá se maminky: Maminko můžu jít ven? Maminka: Ano Pepíčku, ale nechoď pod sousedovo okno....Pepíček neposlechne jde pod sousedovo okno a tam slyší: Tam za vodou v rákosí...zapamtuje si to a jde domů...další den taky dostane jedničku a ptá se maminky: Maminko můžu jít ven? Maminka: Ano Pepíčku ale nechoď pod sousedovo okno..Pepíček neposlechne jde pod sousedovo okno a slyší: Až se za rok vrátim hubu ti rozmlátim...zapamatuje si to a jde domů...cestou domů potká policajty a ti se ho ptají: Pepíčku nevíš kdo zabil toho mladého pána? Pepíček: Já já já jenom já! Policajti: A kde si ho zabil Pepíčku? Pepíček: tam za vodou v rákosí! Policajti: ale Pepíčku to budeš muset jít na rok do basy! Pepíček: až se za rok vrátim hubu ti rozmlátim....:D:D

Přijde Pepíček k rodičům do ložnice a vidí jak spolu p.chají, v tom se na něj podívá tatínek a zasměje se. Pepíček se otočí a odejde do svého pokoje. Po chvíli tatínek slyší z dětského pokoje divné zvuky, tak se tam jde podívat,otevře dveře a vidí pepíčka jak p.chá babičku. Podívá se na otcův vytřeštěný pohled a povídá "Není moc k smíchu když ti někdo píchá mámu, co ?".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti to???

jj
nn
newim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama