Moje jméno je Lis.
Hlas oplatím, stačí jen hlásnout a písnout mi (tady mi napište)

Pozastavuju blog do 1.8.

více informaví o pozastavení TADY


Nevíš co poslouchat??? tak si zapni radio Justin Bieber TADY

O škole

17. června 2011 v 14:19 | Lis |  Vtipy
Příde do třídy pan ředitel a ptá se dětí proč se jedna půlka směje a proč druhá brečí? A ta půlka co se směje řekne: paní učitelka vypadla z okna. A ta půlka co brečí?? No, my jsme to neviděli!!!

Učitel jde s žáky na vlastivědnou hodinu ven. Když uvidí okousaný strom zeptá se Pepíčka: Kdo to udělal? Já nechci žalovat, ale určitě to byl někdo z áčka.

Pepíček se ptá doma tatínka: Tati z čeho jsou lidi? a tatínek odpoví, že z opic...Další den paní učitelce pepíček říká,že mu tatínek řek že jsou z opic.. A paní učitelka odpoví: Nebudu tady probírat vaše rodinné záležitosti...

Atraktivní studentka přijde na zkoušku k profesorovi. Posadí se, poodhrne sukni a řekne: "Udělala bych cokoliv, abych dostala tu zkoušku." Profesor vytáhne obočí: "Cokoliv?" Studentka si přisune židli ke stolu profesora a ztiší hlas: "Ano, COKOLIV". Profesor se k ní nakloní a zeptá se také tlumeně: "Skutečně COKOLIV?" Studentka se k němu nakloní a zašeptá mu do ucha: "Skutečně COKOLIV!" Profesor se k ní také nakloní za zašeptá jí do ucha: "Mohla byste... STUDOVAT?"

Sedí učitel ve veřejné knihovně a čte si. Najednou vykřikne zajímavé, úžasné. Žák se ho zeptá co se stalo? Ale věřil by jste že při každém mém výdechu zemře jeden člověk? Zajímavé, odpoví žák a zkusil jste jinou zubní pastu?

Učitelka napsala žákovi do žákovské knížky: "Smrdí, umývat!!!" Otec odepsal: "Učit, nečuchat!!!"

Příjde pepíček domů ze školy a tatínek mu prohlíží žákovskou knížku a říká: "Proboha za co máš tu 5 z dějepisu?" a Pepíček říká to je kvůli Alexandru Velikém a maminka říká: "tak si najdi jiného kamaráda když máš kvůli němu trakové problémy!!!"


O přestávce jsou na chodbě ve škole tři žáci. Jeden má dvojku z chování, druhý trojku z chování a třetí pětku z biologie. Jde kolem učitelka, a ten, co má dvojku řekne: -Já jí zvednu sukni. Ten s trojkou: -Já jí stáhnu kalhotky. A ten s pětkou: -A já jí praštím pravítkem přes koule!

Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na něj opodál mává blondýna a mile se usmívá... Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka... Přesto jde k ní a aniž by tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva se známe??" Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš budete otec jednoho z mých dětí..." Chlap okamžitě začne pátrat v paměti a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný: "Sakra," říká "to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem se oženil?? Ta, kterou jsem ošukal na kulečníkovým stole, zatímco mě vožralej kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatýho celeru???" "Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti to???

jj
nn
newim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama